İletişim Bilgileri
  • sigma@sigma-asphalt.com
  • TETA SIGMA PAZARLAMA VE MAKİNA A.Ş.
    Timurhan Mah. Duru Cad. No:2/1 06750 Akyurt, ANKARA/TÜRKİYE
  • +90 312 847 53 61
  • +90 312 847 53 99
İletişim FormuHarita

Hakkımızda

SIGMA Asfalt Plentleri İtalyan – Türk işbirliği ile, Ankara/Akyurt’ta bulunan toplam 11.000 m2 açık, 6.500m2  kapalı alana sahip tesislerimizde üretilmektedir. Asfalt üretimi alanında Avrupa’daki son teknolojileri barındıran SIGMA asfalt plentleri, uzman mühendislik ekibimizin sektördeki 30 yıllık bilgi birikimini yansıtmaktadır. Kaliteyi birinci önceliği olarak belirleyen firmamızın, asfalt plentlerinde kullandığı tüm kritik komponentler, her biri kendi alanında dünya lideri olan Avrupa’lı ve Amerika’lı üreticilerin üstün kaliteli ürünleri arasından seçilmektedir. Ayrıca SIGMA, hızlı servis desteği sayesinde müşteri memnuniyetini garanti altına almaktadır.

Misyonumuz; asgari seviyede enerji tüketerek, arzu edilen kapasitede mükemmel asfalt karışımları üreten, çevreye duyarlı ve her koşula dayanıklı asfalt plentleri üretmektir.

Vizyonumuz; uzman mühendislik ekibimizin tecrübesi, kaliteli işçilik ve birinci sınıf malzemenin birleşimi ile ortaya çıkan SIGMA asfalt plentlerini dünyada sektör lideri konumuna taşımaktır.

 

NEDEN SIGMA ?